کلینیک زیبائی و کلینیک تخصصی پوست و مو

تفاوت کلینیک زیبایی با کلینیک تخصصی پوست و مو

همه افراد به سلامت و زیبایی خویش اهمیت می دهند.ممکن هست .نگرانی و سطح توقع هر شخص نسبت به کاری که می خواهد .انجام دهد .متفاوت باشد. بعضی از افراد زیاد از سلامت پوست و موی خویش نگهداری می کنند .و در مقابل برخی افراد تا هنگامی که مشکلی جدی پیش نیاید توجهی به پوست و موی خویشندارند.

در این مرحله باید تفاوت بین کلینیک زیبایی و کلینیک تخصصی پوست و مو را بدانید. احتمالا خیلی از افراد از این تفاوت مهم خبر نداشته باشند. هنگامی که به دنبال روشی ایمن، مناسب و تخصصی جهت درمان و زیبایی پوست و موی خویشهستید بهتر هست حواستان را جمع کنید.

درمان آکنه

به عنوان نمونه جهت شخصی که مشکل آکنه و اسکار آن را دارد مراجعه به کلینیک زیبایی اشتباه هست . بلکه باید تحت نظر پزشک متخصص در یک مرکز معتبر روش های درمانی و زیبایی را انجام دهد.

ویژگی و سرویس یک کلینیک زیبایی

ویژگی و خدماتی که یک کلینیک زیبایی ارائه می دهد. شامل ماساژ پوست، آب درمانی، پیرسینگ، لایه برداری و نگهداری های دوره ای از پوست بشود.

فرق درمان ریزش مو در یک کلینیک زیبایی و کلینیک تخصصی پوست و مو چیست؟

در یک کلینیک زیبایی اولین راه حل جهت شخصی که ریزش مو و طاسی دارد کاشت مو میباشد. اما در یک کلینیک تخصصی و درمانی پوست و مو علت های پایه ای ریزش مو و طاسی چک می  بشود .و در صورت از بین بردن مشکل موهای خویش شخص مجددا رشد خواهند  بشود . و اگر راه حل دیگری وجود نداشته باشد .کاشت مو به روشی کاملا بهداشتی تحت نظر متخصص انجام خواهد شد.

فرق لیزر موهای زائد در یک کلینیک زیبائی و کلینیک تخصصی پوست و مو چیست؟

گاهی کلینیک های زیبایی لیزر موهای زائد نیز انجام می دهند. اما همانطور که واضح هست .نتیجه نهایی کاملا نامناسب و برخلاف انتظار مراجعه کننده خواهد بود.

رازهای زیبایی از زبان سوپر مدلهای معروف دنیا (۱)

Coco Rocha

«بهترین چیز این هست. که شب تمام آرایشم را پاک کنم. و صبح هم دقیقا همین کار را بکنم.همیشه سعی می‌کنم. اجازه دهم صورتم تا جایی که می‌تواند نفس بکشد-»

Melodie Monrose

«مرطوب نگه داشتن، مهم‌ترین نکته است؛ مرطوب نگه داشتنِ پوست، مو و بدن- از ماسک استفاده کنید.ماسک، ماسک، ماسک!»

Gigi Hadid

«از دبیرستان تا‌به‌حال، من همیشه از محصولات نگهداری پوستی CVS استفاده کرده‌ام. این کار واقعا ساده هست  احساس می‌کنم .اگر از ۳۰ محصول مختلف روی صورتم استفاده کنم، به محض این که آن ۳۰ محصول را نداشته باشم، پوستم به آن‌ها نیاز پیدا خواهد  بشود .  و فکر می‌کنم پاکیزه نگه داشتن پوست .و خوب رفتار کردن با آن، کافی هست .»

Miranda Kerr

«من ۱۲ سال هست که آب گیاه نونی (noni) می‌نوشم- این محلول ۱۷۷ ویتامین و مواد معدنی دارد. و یک آنتی‌اکسیدان قوی هست  جهت التیام‌بخشی زیاد خوب هست.  اگر آفتاب‌سوختگی یا جوش داشته باشم، یک پنبه را در این محلول می‌اندازم. و روی پوستم می‌گذارم.به همین خاطر هست که در مواد اولیه‌ی محصولات نگهداری پوستی از نونی استفاده می‌شود.»

Christy Turlington

«این روزها، بیش از همیشه نیاز دارم .خودم را به هر نحو ممکنی تغذیه کنم .تا از سلامتی‌ام محافظت کنم.تغذیه‌ی پوستم از درون، درست به اندازه‌ی نگهداری از آن از بیرون مهم هست. »

Martha Hunt

«قطعا نوشیدن آب از همه چیز جهت من مهم‌تر هست  .دارم سعی می‌کنم آب بیشتری بنوشم. و حتی از آبمیوه‌های تازه هم استفاده کنم؛ فکر می‌کنم تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. ویتامینی که به بدن وارد می‌شود، دلیل می‌شود حس خوبی به شما دست دهد.»

Anne Vyalitsyna

«اسپری‌های برنزه‌کننده فوق‌العاده‌اند. به شما حس درخشش و جذابیت می‌دهند و دلیل می‌شوند عضله‌ها بیشتر خودنمایی کنند. و تا زمانی که در یخچال خویشمیوه داشته باشید، نیازی به کرم‌های آرایشی گران‌قیمت نیست. من جهت صورتم آواکادو، موز، توت‌فرنگی و بلوبری را با هم ترکیب می‌کنم. نیز جهت چشم‌هایم از تکه‌های خیار استفاده می‌کنم. و آن را روی کل صورتم هم می‌کشم.به‌سرعت چربی صورت را از بین می‌برد. و آن را مرطوب می‌کند-»

Naomi Campbell

«باید از زندگی خویش لذت ببرید.- در همه‌ی کارها میانه‌روی داشته باشید. اما وقتی نسبت به انجام کاری متعهد شدید، ۱۱۰٪ در انجام آن بکوشید؛ وگرنه از انجام آن کار صرف‌نظر کنید.-»

Ajak Deng

«من جهت این که پوست صاف و خوبی داشته باشم، آب با لیمو می‌نوشم- سموم را دفع می  بشود  و از ترک جلوگیری می‌کند-»

Kendall Jenner

«من دوست ندارم کار زیادی با پوستم بکنم.- احساس می‌کنم .هر چه بیشتر به آن توجه کنم، گیج‌تر می‌شود-. من هر روز صبح و هر شب قبل از خواب، صورتم را با یک پاک‌کننده‌ی ملایم می‌شویم-»

8 عادت روزانه جهت زیبایی چشم

ژنتیک، جاذبه، استرس و سالهایی که می توانید لبخند بزنید. و لبخند بزنید. و آنچه به دست می آورید.، چروک های پاکلاغی، تیرگی دور چشم و پف زیر چشم است،.

بنابراین بیاموزید چه کاری را اشتباه انجام می دهید؟ و مراحلی را که باید جهت بازگرداندن درخشش جوانی چشم خویشانجام دهید-.

درست هست بعضی اوقات فقط در روز کافی نیست ساعت خواب خوب داشته باشید- ژنتیک، جاذبه، استرس و سالهایی که می توانید لبخند بزنید و لبخند بزنید و آنچه به دست می آورید، چروک های پاکلاغی، تیرگی دور چشم و پف زیر چشم است، عواملی که فوراً سال ها به ظاهر شما اضافه می کنند- اما این تنها چیزهایی نیستند که چشمان شما را پیر می کنند- برخی از عادتهای زیبایی چشم روزمره ما نیز تا حدودی مورد سرزنش قرار می گیرند- بیاموزید چه کاری را در مورد زیبایی چشم اشتباه انجام می دهید؟ و مراحلی را که باید جهت بازگرداندن درخشش زیبایی چشم خویشانجام دهید- ما در اینجا شما را با 8 عادت روزانه جهت زیبایی چشم آشنا خواهیم ساخت-

1- شما ناحیه چشم خویش را پاک می کنید-

همه ما می دانیم .که مهم نیست . که آرایش چشم را قبل از خواب پاک کنیم، مهم نیست چقدر ممکن هست خسته باشیم-  اما این در مورد سایه چشم های بلند .و ریمل ضد آب وجود دارد ، آنها می توانند . زیاد سرسخت باشند-  بنابراین آنچه را که هر انسان خواب آلود و خسته انجام می دهد، . انجام می دهید: شما چشمان خویشرا تمیز می مالید-  اما برداشتن شدید آرایش می تواند. دلیل لطافت پوست زیر چشم  بشود و دلیل ایجاد مویرگهای شکسته. و قسمت های تیره شود-. جهت اینکه مطمئن نشوید که ناحیه چشم خویش را ساییده .و شستشو نمی دهید.، جهت پاک کردن آرایش چشم خویشاز یک پاک کننده روغنی استفاده کنید.- یک راه حل میسل می تواند .کار را انجام دهد، و حتی لازم نیست که آن را بشویید-.

2- شما از کرم چشم استفاده نمی کنید-

از هر متخصص پوست و مو بپرسید او هم همین مطالب را به شما بگوید .که کرم دور چشم یکی از مهمترین مؤلفه های ضد پیری جهت زیبایی چشم شماست- .این یکی از رایج ترین مواردی هست که نادیده گرفته بشو.د  پوست اطراف چشم شما باریکترین پوست روی تمام بدن هست  و دلیل می  بشود  که آن را زیاد حساس تر و مستعد آسیب کنید.- جای تعجب نیست  که اولین علائم حکایت از پیری نیز در اینجا دیده بشود   بنابراین خمیشه از یک کرم دور چشم خوب استفاده کنید-.

برای زیبایی چشم خویش از کرم دور چشم مناسب استفاده نمائید-

3- آیا شما از کرم چشم نامناسب استفاده می کنید؟

همه کرم های دور چشم با هم برابر نیستند- در اینجا خوهیم گفت چطور می توانیم بفهمیم کدام یک از کرم های دور چشم به بهترین وجه به نیاز شما جهت زیبایی چشم کمک می کند؟

برای خطوط ریز یا پاکلاغی: به دنبال کرم چشم باشید که حاوی رتینول، یک آنتی اکسیدان قدرتمند هست که توسط متخصصین پوست و زیبایی پوست به دلیل توانایی آن در صاف کردن خطوط، چین و چروک و پای کلاغ پذیرفته شده هست  کرم های چشمی با خاصیت مرطوب کننده زیاد خاص (به ویژه آنهایی که حاوی اسید هیالورونیک و روغنهای گیاه شناسی هستند) دلیل ریزش پوست می شوند و دلیل آسیب پذیری کمتری در برابر چین و چروک می شوند-

برای تیرگی دور چشم:

یک کرم چشم که حاوی مواد روشن کننده مانند ویتامین C، شیرین بیان، کوجیک اسید و نیاسینامید هست می تواند در مقابله با قسمت های تاریک و خنثی کردن فرآیند اکسیداسیون موجود در سطح پوست شما کمک کند- رتینولها، پپتیدها و سرامیدها نیز با ضخیم شدن و تقویت پوست کار می کنند و دلیل می  بشود مویرگهای شکسته کمتر دیده شود- ویتامین K و arnica از دیگر ترکیبات کرم چشم استفادهبشود  هر دو معمولاً جهت تسکین تورم و بهبود ظاهر تغییر رنگ استفاده می شوند-

برای پف دور چشم و کیسه های چشمی: قدیم از قطع کردن غذاهای شور و الکل (مقصر اصلی تولید مایعات زیر چشم) به کرم چشم که حاوی کافئین هست برسید.- اکثر کارشناسان معتقدند که کافئین گردش خون را تحریک می  بشود . و رگ های خونی زیر پوست را منقبض می  بشود . و دلیل کاهش  پف زیر چشم می  بشود. و به عنوان یک آنتی اکسیدان، از پوست در برابر آفتاب محافظت می کند-.

4- از کرم دور چشم خویشدرست استفاده کنید-

پیدا کردن کرم چشم مناسب جهت زیبایی چشم های شما تنها نیمی از نبرد هست  .نحوه استفاده از کرم چشم دلیل ایجاد تفاوت در جهانب شود . در اینجا نحوه درست انجام آن آورده شده است: پس از شستن صورت و استفاده از سرم و مرطوب کننده. خود، یک کرم دور چشم یا ژل به اندازه نخود را با انگشت حلقه خویش بکشید. و نقاط کوچک را زیر و اطراف چشم و استخوان ابرو بکشید-به هیچ عنوان پوست را نکشید- .در عوض، کرم یا ژل را به آرامی از گوشه داخلی چشم تا گوشه بیرونی آن بکشید. تا جذب شود-. قبل از استفاده از ضد آفتاب یا آرایش خویشچند دقیقه صبر کنید تا اطمینان حاصل  بشود که این محصول کاملاً جذب شده هست.

5- شما از دستگاه تنظیم کننده صورت استفاده نمی کنید-

هنگام صاف کردن خطوط و چین و چروک های مناسب، همراه با استفاده از کرم مناسب چشم، استفاده روزانه از یک دستگاه تسکین دهنده. صورت یکی دیگر از راه های موثر جهت سفت و محکم و سفت کردن سریع پوست هست.  با استفاده از یک وسیله ترشحی در منزل که جهت تأمین انرژی ریزگردهای ملایم طراحی شده است،. می تواند ظاهر پوست را تنها در پنج دقیقه صاف و محکم کند.- حتی مدیر محتوای ما که جهت اولین بار آن را امتحان کرده بود، از نتایج حیرت زده بود-.

6- از ابروهای خویشغافل می شوید-

داشتن ابروهای ضخیم تر، زیبایی چشم را کاملتر کرده. پس این ها فقط یک روند گذر نیستند- آنها واقعاً نشانه جوانی و سلامتی هستند- این امر به دلیل پیر شدن. و نیز کمبود مواد مغذی اساسی دلیل می  بشود. موهای بدن، از جمله ابروهایمان، به طور طبیعی ریزش پیدا کنند و باریک شوند.- اگر از سالهای نوجوانی می گذرید، .ممکن هست. متوجه شوید. که ابروهای شما دیگر رشد نمی کنند.- تقویت کننده. یا آرایش ابرو مناسب می تواند یک تغییر دهنده کامل باش.د و ابروهای باریک و پراکنده را به قوس های زیبا و خوب صورت تبدیل می کند-.

7- شما در حال استفاده از مخفیگاه اشتباه هستید-

بیایید با آن روبرو شویم: مخفی کردن چروک یا تیرگی دور چشم درست نیست با استفاده از کرم های مناسب برروی چروک های ریز و … می توانید به بهبود آنها کمک کنید- برخی از بهترین کرم ها که حتی دارای فیلترهای ضد اشعه ماوراء بنفش معدنی نیز هستند تا ناحیه چشم شما را از اثر پیری خورشید محافظت کنند-.

8- تغذیه شما درست نیست-

در حالی که یک مخفی کننده بهترین شرط شما جهت استتار ظاهر آنها است، .یک سبک زندگی سالم بهترین دفاع در برابر پیری چشم هست . جهت شروع، اطمینان حاصل کنید که رژیم غذایی شما سرشار از مواد مغذی لازم جهت روشن تر و جوان تر به نظر رسیدن پوست در اطراف چشم است: ویتامین K تولید کلاژن و رشد سلول جدید را تشویق می کند- ویتامین C پوست را روشن تر می  بشود . و از آسیب بیشتر جلوگیری می کن.د- ویتامین B تولید اسیدهای چرب را تقویت می  بشود  و این به پوست کمک می  بشود  .تا خاصیت ارتجاعی را حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.