نکات و راز های زیبایی

آنچه در این مطلب می خوانید

نکات و راز های زیبایی زن های ایران

خانم های ایرانی به داشتن ویژگی های بارز و زیبایی جذاب در چهره خویشمشهور می باشند – پوست آن ها گندمی و زیاد دلنشین هست و اکثرا چشم های رنگی دارند -.

و البته, خانم هایی با رنگ پوست تیره تر و چشم های تیره رنگ مانند قهوه ای و مشکی نیز زیاد در کشور ایران به چشم می خورند و یک عبارت رایجی  در این کشور تحت عنوان “چشم و ابرو مشکی” وجود دارد -.

شاید باور کردن این حقیقت سخت باشد که خانم های ایرانی جذابیت ظاهر خویشرا به کمک درمان ها و روش های طبیعی حفظ می کنند – در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ می خواهیم راز زیبایی زن های ایرانی از قدیم تا کنون را به صورت خلاصه چک کنیم-.

بهترین نکات و راز های زیبایی زن های ایرانی:

1- پوست

خانم های زیبای ایرانی عادت دارند به گونه ای حمام کنند که پوست شان را نرم و صاف نگه دارد – پروسه نگهداری از پوست آن ها در این زمینه گاه به گاه شامل حمام شیر, حمام روغن های مغذی پوست و حتی حمام نمک دریا میباشد –

حمام کردن به این روش ها نه تنها استرس را از بین می برد بلکه دلیل افزایش گردش خون می  بشود و خاصیت ضد پیری در بر دارد –

2-مو

اکثر خانم های ایرانی زیاد خوش شانس می باشند که موهای ضخیمی دارند – خانم هایی که موی صافی دارند، حتما انتها یا سرشاخه های موهای خویشرا طول یک دوره یک ماهه یا دو ماهه، کوتاه می کنند، به این ترتیب هست که همیشه  موهای سالم و زیبایی دارند -.

خانم های با موهای فرفری نیز از نرم کننده مناسب موهای خویشبه کار می برند و به طور مناسبی موهای خویشرا شست و شو می دهند و فقط با حوله موهای خویشرا خشک می نمایند تا به مو اجازه پیچ خوردن و ژولیده شدن ندهند -.

و در قدیم خانم های ایرانی بیشتر موهای خویشرا رنگ نمی کردند و به حالت طبیعی آن ها را نگه می داشتند ، به نظر این روش جهت این روزها نیز صدق می  بشود  و زیاد بهتر از استفاده از رنگ های شیمیایی و دکلره ها هست که به شدت به مو آسیب وارد می نماید -.

3-چشم ها

بیشتر بازیگران هالیوودی آرزو دارند که چشم هایی شبیه به چشم های خانم های ایرانی داشته باشند –

زیبایی چشم های بانوان ایرانی دارای جذابیت طبیعی بوده و همیشه یکی از نقاط بارز چهره آن ها محسوب می  بشود – آن ها حالت چشم های زیبایی دارند که اغلب بادامی شکل هست -.

در میکاپ نیز، خانم های ایرانی سعی می کنند تا با یک سایه روشن پودری جهت گوشه های چشم شروع نمایند و بعد از خط چشم مایه استفاده می کنند تا زیبایی چشم های خویش را بیشتر در معرض نمایش قرار دهند – انتهای خط چشم ها بانوان ایرانی اغلب کلفت تر میباشد و در بیشتر مواقع مشاهده می  بشود که دنباله خط چشم آن ها به سمت گوشه های چشم امتداد می یابند که زیاد شیک به نظر می رسد -.

همانطور که بانوان ایرانی موهای ضخیمی دارند، همین امر درباره ابروهای آن ها نیز صدق می کنند ، به این دلیل هست که همیشه آن را مرتب کرده و یا با بند و اصلاح، شکل زیبایی به ابروهای خویشمی بخشند -.

4-لب ها

خانم های ایرانی جهت لب های خویشاز یک خط لب استفاده می نمایند که اغلب رنگی مایل به رنگ اصلی لب را در بر دارد و در برخی مواقع دیده می  بشود که لب های خویشرا صورتی رنگ می کنند –

اعتقاد خانم های اصیل ایرانی این هست که استفاده از رنگ های زننده جهت لب مخصوصا همراه با آرایش غلیظ چشم ها، اصلا مناسب نیست و هم چنین روی زیبایی طبیعی ذاتی تاثیر منفی می گذارد و دلیل می  بشود تا خویشواقعی ظاهر نشود -.

خانم های اصیل ایرانی همیشه بر این عقیده بوده اند که آرایش و یا به اصلاح قدیمی ها “سرخاب و سپیدآب” باید به گونه ای استفاده  بشود که چهره شخص را تغییر ندهد و بیشتر بر زیبایی او بی افزاید –

5- چرب کردن پوست  با روغن

ماساژ دادن با روغن جهت لطافت پوست و تغذیه مو ضروری هست – خانم های ایرانی عادت دارند که از روغن های مختلفی مانند روغن زیتون, روغن کنجد, روغن بادام و روغن نارگیل استفاده کنند –

آن ها معمولا در شب قبل از این که بخوابند استفاده از این روغن ها را در روتین نگهداری از پوست خویشجای می دهند- خانم های ایرانی زیاد در مورد نگهداری از بدن خویشدقیق هستند و با روغن های مناسب، پوست بدن خویشرا تقویت کرده و جهت درمان لب های خشکیده و ترک خورده نیز از ترکیب روغن بادام و عسل استفاده می نمایند-

6-پروسه نگهداری از پوست در طول حمام کردن

خانم های ایرانی معمولا قبل از حمام کردن پوست خویشرا اسکراب یا لایه برداری می کنند، این بخشی از پاک سازی پوست به شمار می آید – کاری که همیشه در میان بانوان ایرانی رایج بوده است، استفاده از شکر همراه با آب لیمو و عسل میباشد که به عنوان اسکراب به کار می برند و می تواند یک درمان طبیعی زیاد عالی محسوب  بشود -.

هم چنین از قهوه و عسل هم استفاده می نمایند، احتمالا اندکی حالت چسبناک داشته باشند، اما با این حال درخشندگی که بعد از حمام در پوست روی می دهد، این امر را اثبات می  بشود  که واقعا ارزش امتحان کردن را دارد -.

7-عسل و آلوئه ورا شفافیت پوست

عسل و آلوئه ورا شفافیت پوست را حفظ می کنند – عسل بهترین مرطوب کننده طبیعی هست که دلیل آمیخته شدن اکسیژن با پوست صورت شمابشود  هرچه کیفیت این دو ماده ای که استفاده می شود، بهتر باشد نتیجه حاصل شده بهتر هست -.

آلوئه ورا جهت درمان منظم مشکلات پوستی مانند جوش ها, جای زخم ها و لکه ها استفادهبشود  هم چنین به عنوان یک درمان ضد پیری عمل کرده و با چروک ها و خطوط  ریز مقابله می نماید -.

8- رژیم و فیتنس

در حقیقت خانم های ایرانی در مورد رژیم خویشزیاد سخت گیر هستند; آن ها غذاهای سالم را مانند سبزیجات و میوه جات در رژیم غذایی خویشجای می دهند تا از پوست خویشنگهداری می کنند -.

و با مصرف مقدار زیادی آب و ورزش کردن به طور منظم، همیشه به بدن خویشآبرسانی می نمایند و آن را  هیدارته نگاه می دارند – مدیتیشن نیز به خانم های ایرانی کمک می  بشود  که پوست خویشرا بی عیب و نقص نگاه دارند -.

رازهای زیبایی چهره های هالیوودی

 

بازیگران و ستاره هاي هالیوودی همه وقت جزء زیباترین زنان در جهان بوده اند- به نظر شما چرا انها اینقدر خوشگل و جذاب میباشند؟ آیا تا‌به‌حال به این فکر کرده‌اید که چرا افراد مشهور حتی با وجود سن زیاد و مشکلات دیگر، باز هم جوان و خوشگل به نظر میرسند؟

اصول ساده‌اي که صنعت مد دوست ندارد. شما به آنها دقت کنید و به ارزش آنها پی ببری.

راز جذابیت و زیبایی زنان بازیگر هالیوودی چیست؟

زیبایی صورت و تناسب اندام ستاره های هالیوود همیشه یکی از سوالاتی هست .که ذهن اکثر خانم ها را به خویشمشغول کرده هست . چطور آنها زیبایی و جوانی خویش را با گذشت زمان حفظ می کنند؟ احتمالا دلیلش اهمیت زیادی هست که به ظاهر خویشمی دهند- اما با چه ترفندهایی این کار امکان پذیر است؟ در این مطلب ما پرده از راز زیبایی برخی از ستاره ها گشوده ایم که احتمالا جهت شما هم جذاب باشد-.

1- شكیرا و پاكسازی پوست با شكر

شكیرای 37 ساله به داشتن پوستی شفاف و سالم معروف هست  گفته می‌شود او از شكر جهت پاكسازی پوستش استفاده می‌كند.- این خواننده طبق یک دستورالعمل قدیمی که از مادربزرگش آموخته با شكر، روغن‌های گیاهی و آب، محلول درست کرده و آن را روی پوستش می‌زند. و بعد از چند دقیقه می‌شوید-.

2- ناتالی پرتمن و گریز از آرایش

بازیگر 32 ساله قوی و سیاه، گیاهخوار هست . او جهت داشتن پوستی لطیف و زیبا سعی می‌كند. تا جای ممكن آرایش نكند- ناتالی هر 2 هفته یكبار پاكسازی پوست انجام می‌دهد. و علاقه زیادی به استفاده از محصولات آرایشی طبیعی و گیاهی دارد-.

3- كیتی‌ پری و لوسیون‌ چای ‌سبز

كیتی‌پری جوش‌های ریزی روی پوستش دارد و به همین دلیل اهمیت بیشتری به پوستش می‌دهد.- این خواننده 29 ساله هر شب كاملا پوستش را تمیز می‌كند. تا در طول شب تنفس كند و جوش نزند- او از لوسیون تمیزكننده با پایه چای ‌سبز استفاده می‌كند. و هر روز از كرم‌ مرطوب‌كننده بعد از پاكسازی پوست كمك می‌گیرد-.

4- اسکارلت جوهانسون و سرکه سیب

شنیده بودیم که تعداد زیادی از ستاره ها از سرکه سیب جهت شستن و حالت دادن موهای شان استفاده می‌کنند .اما جهت پوست شان نه.

اسکارلت جوهانسون جزو ستاره هایی هست. که جهت از بین بردن لک ها و آکنه های صورت اش از این ماده استفاده می‌کند.به گفته او: من به دنبال ماده ای طبیعی جهت صورتم بودم که سرکه سیب را پیدا کردم- این ماده تاثیر فوق العاده ای روی صورت من گذاشت.

5- هلی بری و دانه قهوه

برای داشتن پوستی نرم، هلی بری دانه های قهوه رابا شامپو بدن اش ترکیب می  بشود  .و در حمام به بدن اش میزند- او معتقد هست. که دانه های قهوه به علت کافئین طبیعی خود، جریان خون را بالا برده و پوست را نرم می‌کند.

6- جولیا رابرتز و روغن زیتون و جوش شیرین

او دندانهای خویش را با جوش شیرین می‌شوید- واضح هست جهت زنی زیرا خانم رابرتز که به لبخندهای زیبای خویشمشهور هست، بهداشت دهان و دندان از اهمیت فراوانی برخوردار باشد.

جولیا رابرتس جهت این‌که ناخن، مو و پاهایش را نرم کند، از روغن زیتون استفاده میکند. او در گفت و گویی با مجله «Vogue» اعلام کرده: روغن زیتون را با آب مخلوط میکنم .و موها و ناخن هایم را با آن ماساژ می‌دهم.جهت پاهایم نیز، شبها روغن زیتون را به پاهایم می مالم، روی آن جوراب می‌پوشم و می‌خوابم- زمانی که از خوب بیدار می‌شوم، پوست ام مثل ابریشم نرم هست.

7- آنجلینا جولی و تخم ماهی(خاویار)

حتماً برایتان جالب هست که راز زیبایی پوست آنجلینا جولی را بدانید. آنجلینا به تخم ماهی علاقه زیادی دارد به طوریکه علاوه بر مصرف غذایی آن، آن را به پوست صورت اش نیز می مالد- به گفته او این ماده پوست را سفت کرده. و از چین و چروک نیز پیش گیری می‌کند.

8- سیندی کرافورد و شیر

پوست نرم و صاف سیندی کرافورد، سوپرمدل مشهور، نتیجه استفاده از شیر هست. او شیر را با آب معدنی ترکیب می  بشود . و به پوست اش می‌زند. از آنجایی که این ماده شامل کلسیم، پروتئین و مواد معدنی است، جهت سلامت پوست زیاد مفید بوده . آن را نرم و صاف می کن.

9- جنیفر لوپز و عطر گریپ فروت جهت تناسب اندام

شاید برایتان عجیب باشد اما تحقیقات نشان داده که بو کردن روغن گریپ فروت حداقل 3  بار در روز اشتها را کاهش می دهد.

جنیفر لوپز نیز از جمله افرادی هست .که این روش را جهت کاهش اشتهای خویشبه کار می گیرد-  احتمالا تا خودمان آن را امتحان نکنیم، باورمان نشود اما اگر به اندام جنیفر لوپز نگاهی بیاندازیم، خواهیم دید. که بی تاثیر نبوده هست  جنیفر لوپز یکی از طرفداران پر و پا قرص عطر گریپ فروت است، طوری که همیشه مقداری از روغن آن را در کیفش با خویشحمل می کند.

وقتی با شخصی برخورد می کنید در نگاه اول جهت تشخیص سن به چشم های او نگاه می کنید. و اگر بخواهید. ختگی و یا شادابی را در چهره شخصی ببینید بازهم چشم ها ملاک هستند-.

در کل چشم و اطراف آن در زیبایی شما تاثیرگذار هست .به همین دلیل در این مطلب به چک عمل های زیبایی چشم و در کل عمل های زیبایی معروف می پردازیم. پس با ما باشید:..

انواع عمل جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت یکی از رایج ترین راهکارهایی هست. که نقص های احتمالی بینی، چشم، فک و گوش و سایر اجزای صورت را از بین بردن کرده. و در افزایش اعتماد به نفس شخص تاثیر بسزایی دارد.

در اینجا به معرفی جراحی زیبایی چشم، فک و چانه و بینی توضیح مختصری در مورد آن ها می پردازیم:.

جراحی زیبایی چشم

جراحی زیبایی چشم، جوانی دوباره را به صورت هدیه می دهد و شامل چهار نوع جراحی هست. که بر اساس شرایط صورت به وجود آمده اند و جهت بزرگ تر کردن چشم ها به کار می رود.

1-کانتوپلاستی یا شکاف دادن گوشه داخلی چشم

(این عمل بیشتر جهت چشم های کشیده و درشت کردن آن ها به کار می رود.

2-پهن کردن پلک پایین

(در این عمل بافت نگهدارنده پلک پایین کشیده و محکم می  بشود و پلک پایین را به حداقل می رساند. این عمل حالت خمودی و خستگی چشم را از چهره می گیرد و شخص را هوشیارتر و جوانتر نشان می دهد.

3-اپیکانتوپلاستی عمل گوشه خارجی پلک

(در این عمل از بین بردن پف بالای پلک جهت ایجاد توازن در صورت، انجام می گیرد . و این عمل ریسک بالایی داشته و تحت شرایط خاص انجام می گیرد.

4-پتوز یا عمل افتادگی پلک

(در این عمل پف بالای چشم برداشته بشود.  افتادگی پلک علل مختلفی دارد و درمان آن نیز با توجه به علل آن صورت می گیرد-)

زاویه دهی و زیبایی فک

داشتن صورتی باریک مورد علاقه بسیاری از افراد هست. که زیبایی فک، دلیل باریک دیده شدن صورتبشود  جراحی زاویه دار کردن فک به دو صورت غیر جراحی و جراحی هست.

روش غیر جراحی

روش غیر جراحی یعنی به وسیله تزریق ژل، بوتاکس و چربی هست. که تزریق ژل و چربی  دلیل برجسته شدن فک و تزریق بوتاکس دلیل کوچکتر شدن آن بشود.

روش جراحی

جراحی زاویه دار کردن فک به منظور کوچک کردن چانه و فک پایینی انجام می گیرد. کوچک کردن چانه به منظور داشتن نیم رخی زیباتر هست.

در این نوع جراحی داخل دهان برشی ایجاد شده و استخوان اضافه چانه را برمی دارند. و نوک چانه را تغییر می دهند و  و در کوچک کردن فک قسمت های برجسته استخوان را با مته برداشته و زاویه فک را اصلاح می کنن.

جراحی بینی

جراحی بینی، یکی از رایج ترین عمل های زیبایی هست که در میان نوجوانان محبوبیت زیادی دارد- این عمل نیز به گونه ای انجام می  بشود .که شکل بینی با اجزای صورت متناسب باشد.

عمل زیبایی بینی به دو روش باز و بسته انجام می  بشود. که و نقایصی مانند بزرگی و پهن بودن بینی، کج شدن در اثر ضربه و قوز روی آن توسط پزشک جراح اصلاح بشود.

جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی به منظور تغییر اندازه و بهبود فرم لاله گوش انجام می  بشود. که با این عمل برجستگی گوش ها برطرف شده و به سر نزدیک بشود.

جراحی از بین بردن غبغب.

غبغب به لایه چربی زیر چانه گفته اند. که وجود این چربی بیشتر به دلایل اضافه وزن، شل شدن پوست و یا ویژگی های ژنتیکی هست.

از بین بردن غبغب با 5 روش انجام می گیرد که روش های تزریقی دلیل تخریب سلولهای چربی می شوند. و در روش لیزری دلیل سفت شدن پوست و از افتادگی آن جلوگیری می  بشود  و در روش لیپوماتیک چربی ها تخلیه می شوند.

گونه گذاری

در تناسب و چاق شدن صورت تاثیر می گذارد- گونه گذاری با تزریق ژل و چربی یا با جراحی و پروتز انجام می گیرد.

جراحی زیبایی بدن

جراحی زیبایی بدن بیشتر به منظور لاغری انجام می  بشود و شامل لیفت بازو، لیفت بدن، لیفت کپل، لیپوساکشن و لیفت ران هست.

عمل جراحی لیفت به معنای برداشتن پوست اضافی بدن هست که در بیشتر قسمت های بدن به علت پیری یا کاهش وزن سریع قابل مشاهده هست. و عمل لیفت را جهت تمامی قسمت بدن انجام داد.

لیپوساکشن نیز به معنای برداشتن رسوب های چربی به صورت دائم هست.

جراحی های پلاستیک و زیبایی جهت بهبود ظاهر انجام می  بشود و روش های انجام آن و نتیجه حاصل از عمل جراحی اهمیت بسیاری دارند.

محبوب ترین عمل های زیبایی

امروزه افراد زیادی جهت به دنبال جراحان زیبایی می گردند .تا بتوانند ایراد های اندامی خویشرا برطرف کنند به عنوان نمونه سینه های بزرگتری داشته باشند .یا شکم صاف تری داشته باشند یا شکل بینی خویشرا تغییر بدهند-.

در اینجا محبوب ترین عمل های جراحی زیبایی را به شما معرفی می کنیم-.

1-جراحی زیبایی بینی

یکی از رایج ترین عمل های زیبایی هست و دارای محبوبیت خاصی هست.

2-جراحی زیبایی پلک

به دلیل هوشیار تر کردن و از بین بردن حالت خستگی در نتیجه ظاهری جوانتر، محبوبیت خاصی بین خانم ها و آقایان دارد .و می تواند مشکلات همچون افتادگی پلک را درمان کند.

3-لیزر پوست

استفاده از  لیزر بر روی پوست معمولا از اشعه نور جهت خلاص شدن از سلول های آسیب دیده استفاده می  بشود. و خطوط ریز و یا خالهای گوشتی و لک ها برداشته می شوند.

4-کاشت مو

با افزایش سن نیمی از مرد ها و زن ها مو های خویشرا از دست می دهند. که معمولا این موها در اطراف و پشت سر ضخامت خویشرا حفظ می کنند.

همین امر به جراح اجازه می دهد. جهت کاشت مو مقدار کوچکی از موهای این ناحیه را به نواحی طاس شده انتقال دهند.

5-جراحی لیفت گردن

در این نوع جراحی مشکلات موجود در گردن را جراح با استفاده از تنظیم عضلات موجود در گردن و برداشتن چربی اصلاح نماید.

6-جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت می تواند دلیل شادابی و جوانی صورت  بشود به همین دلیل دارای محبوبیت زیادی هست.

جراح در این نوع جراحی از اطراف گوش شروع کرده و پوست اضافی را برمی دارد و بروی لایه های عمیق تر پوست کار می کند.

و لیفت صورت جای خویشرا به روش های ساده همچون بوتاکس یا لیزر درمانی می دهد.

7-جراحی لیفت بازو

با افزایش سن و شل شدن پوست لیفتینگ بازو به یک چالش بزرگ تبدیل می  بشود .که این امر بیشتر در خانم ها دیده می  بشود. در این جراحی بخش زیرین بازو سفت و محکم می  بشود و چربی و پوست اضافی برداشته بشود.

قیمت انواع عمل زیبایی

قیمت عمل زیبایی را نمی توان .به طور قطعی گفت- این عمل به یک سری عوامل بستگی دارد از جمله نوع عمل زیبایی و وضعیت بیمار و نیز دستمزد جراح و تیم وی-

برای تعیین عمل زیبایی جراح در جلسه مشاوره وضعیت شما را چک و بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهد. و هزینه ها را نیز تعیین می کند.

چگونه عمل زیبایی را با هزینه ای کم انجام دهم؟

بیشتر بیماران دنبال هزینه ای کم جهت عمل زیبایی خودشان هستند اما توجه کنید که هزینه را نباید در اولویت قرار بدهید.  و پیشنهاد هم نمی کنیم که دنبال جراحی با هزینه نجومی باشید- دنبال یک جراح باسابقه و دارای عمل های موفیت آمیز باشید.

به بهانه هزینه کم خویش را دست هر شخصی نسپارید. یک عمل ناموفق ممکن هست جان شما را به خطر بیاندازد. یا شما مجبور شوید عمل ترمیمی انجام دهید یعنی دو بار هزینه.

جراحی زیبایی در ایران و جهان

درخواست های اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک در تمام جهان با توجه به عوامل تجاری و تبلیغاتی و سودآوری افراد با استفاده از این اعمال جراحی و وجهه اجتماعی که افراد می بخشند در حال افزایش هست .که  و این حجم از عمل های جراحی غیر ضروری می تواند مضر باشد.

در اینجا به پرطرفدارترین ها در ایران و جهان می پردازیم:

جراح زیبایی در ایران

ایران به دلیل عرض جغرافیایی و جمعیتی که دارد دارای تقاضای عمل های زیبایی و جراحی پلاستیکی بالایی میباشد. و احتمالا جالب باشد که بدانید چه نوع جراحی در ایران از محبوبیت و آمار بیشتری برخوردار هست.

جراحی های فک و صورت، تزریق ها، جراحی های لیفت و لایپوساکشن و جراحی بینی جزو پرطرفدار ترین ها در ایران هستند.

جراح زیبایی در جهان

بالاترین مقدار جراحی زیبایی مربوط به کشور آمریکاست. که خانواده کارداشیان معیار زیبایی زنان را تعیین می کند. از ژل لب و لیفت صورت گرفته تا بوتاکس و جراحی سینه، که جامعه آمریکا این فرایند را دوست دارند-.

رتبه دوم عمل زیبایی در کشور برزیل با بیشترین پروتز سینه و باسن هست .و نیز بالاترین مقدار عمل جراحی مربوط کره جنوبی و ژاپن هست. چراکه بسیاری از جوانان کره جنوبی و ژاپن ترجیح می دهند چشمانی شبیه غربی ها داشته باشند-.

هدف از جراحی زیبایی در کل دنیا، بهبود شکل ظاهری هست. که یک عضو طبیعی یا نزدیک به طبیعی را تغییر می دهند-.

سالهاست که مقدار انجام اعمال زیبایی سپری تصاعدی داشته هست. و طبق آمار ایالات متحده، از سال 1997 تا سال 2003 تعداد اعمال جراحی زیبایی و غیر جراحی زیبایی از یک میلیون به 3/8 میلیون مورد رسیده هست. و همچنان در حال افزایش هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.