پاک کننده صورت در خانه

گرد و غبار و آلودگی زیادی در هوا وجود دارد که به راحتی روی صورت می نشیند؛  و اینها تنها مواردی نیستند که می توانند به پوست آسیب برسانند؛ این روزها به ویژه در شهرهای بزرگ، هوا دارای رادیکال های آزاد و گازهای سمی زیادی هست  این آلودگی ها می توانند در خارجی ترین لایه پوست جمع شده و دلیل مسدود شدن منافذ و در نهایت مشکلات پوستی و آکنه شوند؛. پاکسازی پوست از مهمترین عواملی هست که در سلامت پوست صورت اهمیت زیادی دارد- شناخت نوع پوست از اولین و مهمترین اقدامات جهت نگهداری از پوست میباشد زیرا استفاده از محصولات نامناسب با نوع پوست می تواند آکنه، خشکی یا سایر مشکلات پوستی را بدتر کند- فرقی نمی کند که نوع پوستتان در کدام دسته بندی قرار می گیرد، داشتن یک برنامه روزانه نگهداری از پوست  به حفظ سلامت کلی پوست و بهبود نگرانی های پوستی کمک می کند-

پاکسازی پوست

همه ما آرزوی داشتن پوستی زیبا و بدون لک را داریم، اما به ندرت جهت آن تلاش می کنیم؛ بسیاری از ما حتی 20 دقیقه از روال معمول خویشرا جهت پاکسازی پوست خویشصرف نمی کنیم،. چه رسد به نگهداری های ویژه از پوست- با افزایش سن و گذر زمان پوست به عنوان بزرگترین اندام بدن آسیب های رسیده از طریق رژیم غذایی ناسالم، استرس و هوای آلوده را نشان می دهد- در پاک سازی پوست آلودگی هایی که به شکل جوش های سرسیاه، جوش سپید، تورم و لک ها درآمده اند از بین می روند و پوستی سالم را نتیجه می دهد-.

مزایای پاک سازی صورت عبارتند از:

✔ دلیل بهبود بافت پوست و درخشش صورت می شود ✔ از ایجاد لکه ها، جوش های سرسیاه و جوش های سر سپید جلوگیری می کند ✔ دلیل بهبود در گردش خون در صورت و در نتیجه داشتن پوستی سالم می شود ✔ پوست را مرطوب و به خوبی تغذیه می کند ✔ اثرات برنزه شدن را برطرف و کاهش می دهد.

روش های پاکسازی پوست در خانه

همانطور که گفته شد پوست صورت به طور مداوم به نگهداری نیاز دارد؛ اما حتما نیاز نیست به سالن های زیبایی مراجعه کنید یا از محصولات آماده و گران قیمت استفاده کنید- روش های پاکسازی پوست در خانه علاوه بر دسترس بودن و راحتی جهت شما، دلیل صرفه جویی در وقت و هزینهبشود  با کمترین امکانات اما با رسیدگی مداوم و نگهداری های پیوسته از پوست صورت می توان به آبرسانی و شفاف سازی پوست کمک  بشود   روش های پاک سازی پوست به شرح زیرند:

1- شستشو

اولین قدم جهت پاکسازی پوست شستشوی درست و منظم آن میباشد؛ جهت این امر باید از شوینده ای استفاده کنید که پوستتان را پس از شستشو سفت نگه دارد- اگر پوست خشک دارید و آرایش نمی کنید صورت خویشرا بیش از دو بار در روز نشویید؛ شستشوی زیاد از حد دلیل می  بشود روغن های طبیعی پوست از بین برود- پس از شستن صورت با پاک کننده مخصوص نوع پوستتان، آن را با یک حوله نرم خشک کنید؛ جهت شستشو از آب داغ خودداری کنید زیرا دلیل خشکی پوستبشود.

2- بخور صورت

یک ظرف را با آب در حال جوشیدن پر کنید و صورت خویشرا تا زمانی که پوستتان دوام بیاورد (تقریباً 5 دقیقه) در فاصله مناسب روی آن نگاه دارید و با یک حوله سرتان بپوشانید- این مرحله جهت پوست های چرب معجزه می کند؛ بخور دادن جهت سلامت پوست صورت به دفع سموم کمک می کند، صورت را عمیقا تمیز کرده و به از بین بردن جوش های سرسیاه و جوش های سر سپید کمک می کند- بخور نیز از خشکی پوست جلوگیری کرده و پوست را جهت جذب بیشتر محصولات تقویتی آماده می کند- بعد صورت خویشرا با استفاده از یک مکعب یخ (با حرکات دایره ای) ماساژ دهید، این کار منافذ را محکم کرده و دمای پوست را به حالت نرمال می رساند-.

3- لایه برداری

با شستن صورت سلولهای مرده و آلودگی های داخل منافذ از بین نمی روند؛ جهت این کار باید از لایه بردارها استفاده کنید- لایه برداری روش خوبی جهت روشن شدن پوست هست زیرا سلول های مرده موجود در لایه خارجی پوست را از بین می برد- با انجام این کار، محصولات نگهداری از پوست نیز زیاد بهتر عمل می کنند زیرا قادر به نفوذ به پوست هستند- در حین ماساژ اسکراب ملایم باشید زیرا فشار بیش از حد به پوست آسیب می رساند؛ پس از اتمام کار، صورت را با آب گرم بشویید-.

علاوه بر استفاده از انواع متنوع موجود در فروشگاه ها می توانید از مخلوط شکر و عسل در قسمت های مساوی جهت لایه برداری طبیعی پوست صورتتان استفاده کنید-.

4- ماسک صورت

ماسک های صورت جهت پوست زیاد آرامش بخش و مفید هستند، از آنها جهت بهبود رنگ پوست و نرم شدن آن استفادهبشود  ماسک های مختلفی جهت انواع پوست وجود دارند که با توجه به نوع پوست باید انتخاب شوند- ماسک صورت را به صورت یکنواخت روی صورت خویشبمالید و منتظر بمانید تا خشک شود، که به طور کلی حدود بیست دقیقه تا نیم ساعت زمان میبرد- بعد از خشک شدن، ماسک را با آب سرد یا ولرم بشویید و خشک کنید- می توانید از ماسک های صورت خانگی جهت پوست تان استفاده کنید؛ موز، گوجه فرنگی و پاپایا دارای اثر پاک کنندگی و سفت شدن پوست هستند-.

5- تونر

می توانید سطح PH خویشرا با یک تونر صورت متعادل کنید؛ این محصولات جهت پوست زیاد مفید هستند، منافذ را بسته و پوست را مرطوب نگه می دارند- تونر را یا با انگشتان به صورت بمالید یا آن را درون یک بطری اسپری قرار داده و مستقیماً روی صورت خویشبپاشید- می توانید به عنوان یک تونر خانگی، آب خیار و گلاب روی صورت خویشبمالید-.

6- مرطوب کننده

آخرین مرحله در پاکسازی پوست به اندازه سایر موارد مهم است؛ مرطوب کننده شما نیز باید بسته به نوع پوست شما انتخاب شود- جهت پوست های ترکیبی یا چرب از مرطوب کننده های حاوی ژل استفاده کنید؛ اگر پوست شما زیاد خشک است، از کره صورت یا لوسیون قوی تر استفاده کنید- جهت از بین بردن خشکی پوست از پاک کننده های ملایم و فاقد الکل و جهت پوست های مستعد آکنه، از لوسیون حاوی بنزوئیل پراکسید استفاده کنید-.

-روش‌های خانگی انجام پاکسازی و فیشیال صورت جهت پوست‌های چرب

بهترین روش نگهداری از پوست، انجام فیشیال و پاکسازی حرفه‌ای صورت هست  روش هایی که باید جزئی از برنامه نگهداری از پوستتان باشد-  در حقیقت شما با استفاده از یک روش درمانی و فیشیال صورت خوب و مناسب، دلیل پاکسازی عمیق پوست، کاهش اندازه منافذ آن، جلوگیری از جوش‌های صورت، ریلکس شدن پوست و نیز مانع پیری زودرس (با افزایش جریان خون در صورت) و درخشش پوستتان خواهید شد-.

اگر پوست چربی دارید، جهت حفظ کیفیت آن باید از روش‌های خانگی پاکسازی صورت و نیز فیشیال خانگی استفاده کنید- روش‌های خانگی جهت انجام فیشیال و پاکسازی صورت، جهت همه قابل‌دسترس هست و فواید زیادی هم جهت سلامت پوست دارد- باتوجه به هزینه‌های بالای پاکسازی صورت و فیشیال در سالن‌های زیبایی، انجام این روش ها در خانه‌ و با مواد طبیعی، به حفظ و تقویت بافت پوست‌تان کمک زیادی خواهد  بشود.

در این مطلب روش‌های خانگی و طبیعی پاکسازی و فیشیال صورت جهت پوست‌های چرب را باهم چک می‌کنیم-

مراحل انجام روش های خانگی فیشیال صورت جهت پوست‌های چرب

۱- پاکسازی صورت

برای از بین بردن آلودگی‌ها، باکتری‌ها، چربی‌ها و سلول‌های مرده سطح پوست، استفاده از یک روش خوب و مناسب جهت پاکسازی و فیشیال صورت زیاد ضروری‌ست- فراموش نکنید پاکسازی صورت، مواد آرایشی باقی‌مانده و چربی اضافه پوست را از بین می‌برد- اگر پوست چربی دارید، توجه داشته باشید از پاک کننده‌ مخصوص پوست چرب استفاده کنید که چربی‌های اضافی پوست را پاک کند؛  و به نحوی که تمام چربی آن از بین نرود، چرا که جهت داشتن پوستی نرم و مرطوب، به مقدار مشخصی چربی جهت صورت نیاز دارید-.

بهتر هست از پاک‌کننده‌های یک برند خوب (بدون ایجاد کف مثل میسلار یا محلول دوفاز لافارر) استفاده کنید- روش دیگر، تهیه یک پاک‌کننده طبیعی و خانگی هست که تهیه آن نیز زیاد ساده هست  جهت این منظور یک اسکوپ جو دوسر را با ماست مخلوط کنید تا به شکل یک خمیر نرم دربیاید، در مرحله بعد کرم به‌دست آمده را روی کل سطح صورت و پوست گردن‌تان بمالید-.

با نوک انگشتان‌تان خیلی آرام کرم را با حرکت دایره‌ای شکل روی پوست پخش کنید و بعد با یک پنبه یا پارچه‌ی نرم آن را پاک کنید- در انتها صورت و گردن‌تان را با آب گرم بشویید و خیلی آرام پوست را خشک کنید-.

۲- بخور صورت

بخور صورت از روش‌های قدیمی و مؤثر جهت نگهداری از پوست هست  این روش آلودگی‌ و چربی‌های اضافه سطح پوست را پاک کرده و منافذ بسته آن را باز می‌کند- قبل از استفاده از ماسک صورت جهت پوست چرب، به وسیله‌ی بخور، پوست را نرم و منافذ آن را باز کنید- این کار دلیل می‌شود مواد مغذی و مفید ماسک، عمیق‌تر به پوست نفوذ کرده و در نتیجه پاکسازی و فیشیال صورت نرم و درخشان‌تر به‌نظر برسد-.

در هنگام بخور دادن صورت، از گیاهان خشک‌شده مانند اسطوخودوس، رزماری و آویشن استفاده کنید- شیر جوش یا یک قابلمه با عمق مناسب را پر آب کنید- مقداری گیاه خشک‌شده به آن اضافه کنید و بگذارید جوش بیاید- پس از آن شعله را خاموش کرده و با استفاده از یک حوله روی سر، اجازه دهید بخار آب به مدت ۵ تا ۸ دقیقه به پوست‌تان نفوذ کند- در هنگام بخور صورت، چشمان‌تان را بسته و ریلکس کنید- بخور صورت، منافذ پوست‌تان را باز کرده و در ادامه آن را جهت ماسک صورت آماده می‌کند-.

۳- ماسک صورت پاک‌کننده و روشن کننده

ماسک‌‌های صورت بر پایه خاک رس، یک روش عالی خانگی جهت فیشیال صورت‌هایی با پوست چرب هستند- این ماسک‌ها چربی‌های اضافه پوست را از بین برده و پوستی سالم و با طراوت به شما هدیه می‌دهند- حتماً از یک ماسک صورت مخصوص پوست‌های چرب با برند خوب و معتبر استفاده کنید-.

علاوه بر خرید ماسک، با انجام چند مرحله ساده می‌توانید یک ماسک خانگی موثر نیز درست کنید-.

طبق دستور تهیه گفته شده  در یک کاسه کوچک، ۲ قاشق خاک رس آرایشی، ۲ قاشق پوره گوجه‌فرنگی و ۱ قاشق چای‌خوری ماست تازه را باهم مخلوط کنید- چند قطره آب لیمو به آن اضافه کرده و مخلوط را به‌خوبی هم بزنید تا کاملاً یک‌دست شود- اگر مخلوط غلیظ شد، می‌توانید کمی آب به آن اضافه کنید- قوام این ماسک نباید خیلی غلیظ یا خیلی رقیق باشد- ماسک باید کاملاً یکنواخت و نسبتا غلیظ باشد- ماسک را با استفاده از یک برس، به‌طور یکنواخت روی پوست صورت و گردن‌تان (غیر از ناحیه دور چشم) بمالید-.

در ادامه دو عدد پنبه را در گلاب یا آب خیار بگذارید تا خیس بخورند- بعد آن‌ها را روی چشمانتان قرار دهید- حالا می‌توانید ریلکس کنید و ۱۵ دقیقه صبر کنید تا ماسک خشک شود-ماسک را به مدت طولانی روی پوست نگذارید- این کار دلیل سفت شدن بیش‌ از اندازه پوست و درنتیجه ایجاد خطوط ریز روی سطح آن می‌شود- بعد از ۱۵ دقیقه با پنبه خیس، ماسک را به‌ آرامی پاک کنید و صورت‌تان را با آب سرد بشویید- بعد خیلی آرام پوست را خشک کنید-.

خاک رس آرایشی موجود در ماسک، در از بین بردن چربی اضافی پوست ، پاکسازی و فیشیال صورت زیاد مؤثر هست  ماست، آب لیمو و پوره گوجه‌فرنگی به‌خوبی جای جوش را روشن کرده و پوست را صاف و یک‌دست می‌کنند- این مواد دلیل بهبود رنگ و بافت پوست می‌شوند-.

۴- تونر صورت

از تونر صورت جهت پاک کردن آلودگی‌ها هوا از روی پوست و باقی مانده آرایش استفاده می‌شود- تونر با یکنواخت و یک‌دست کردن پوست، آن را جهت استفاده از مرطوب‌کننده آماده می‌کند؛ نیز با سفت کردن پوست و بستن تمام منافذ بازشده، ظاهری جوان‌تر و زیبا به صورت‌تان می‌دهد- باید قبل از بهترین کرم مرطوب‌کننده، از تونر صورت استفاده کنید-.

به یاد داشته باشید که باید تونر بدون الکل باشد- جهت این منظور یک تونر با برند خوب خریداری کنید- نیز جهت تهیه تونر خانگی می‌توانید از پنبه آغشته به گلاب استفاده کنید- قبل از استفاده از مرطوب‌کننده، با پنبه گلاب را به ‌صورت بمالید- گلاب مانند یک تونر طبیعی پوست عمل می‌کند-.

۵- مرطوب‌کننده صورت

این تصوری غلطی هست که فقط پوست‌های خشک به مرطوب‌کننده نیاز دارند- رمز ظاهر جوان‌تر پوست، مرطوب نگه ‌داشتن آن هست  حتی پوست‌های چرب هم جهت تغذیه و حفظ نرمی و لطافت پوست، نیاز به مرطوب‌کننده خوب و مناسب دارند- اگر پوست چربی دارید، جهت نگهداری از آن، باید از مرطوب کننده‌ مخصوص پوست چرب استفاده کنید-.

این مرطوب‌ کننده‌ها دلیل می‌شوند تا دیگر روی پوست‌تان احساس چربی نداشته باشید- بنابراین کرم مرطوب‌کننده‌ مناسب و سازگار با پوست‌تان انتخاب کنید- مرطوب‌کننده را روی پوست صورت‌تان بمالید و به‌ آرامی آن را ماساژ دهید تا کاملاً جذب شود-به هیچ عنوان این نکته زیاد مهم را فراموش نکنید که

پوست شما باید بعد از پاکسازی، بخور و استفاده از ماسک صورت، به‌خوبی مرطوب شود-.

با مرطوب کردن پوست و انجام مرحله آخر، درمان فیشیال طبیعی صورت‌تان با روش‌های خانگی به‌طور کامل انجام می‌شود- هفته‌ای یک‌بار، مراحل گفته‌شده را در خانه انجام دهید- فیشیال، از جوش‌های صورت جلوگیری کرده و زیبایی پوست شما را دوچندان می‌کند-.

این روش درمانی، پیری زودرس پوست و لکه‌های تیره صورت را کاهش می‌دهد- پوست را صاف و یکدست کرده و از تیرگی و کدری آن می‌کاهد- درنتیجه بعد از انجام مراحل بالا، پوست شما مانند الماس خواهد درخشید-.

این روش‌های خانگی فیشیال صورت را امتحان کنید و نتایج به‌دست‌آمده را با ما در میان بگذارید- در این مطلب، سعی کردیم تمام راهکارهای لازم جهت داشتن پوستی نرم، زیبا و درخشان، جهت شما گردآوری کنیم-.

پاکسازی صورت با دستگاه یا ماسک

اگرچه نگهداری از پوست و پاکسازی صورت در خانه امکان پذیر هست اما عده ی زیادی علاقه مندند که توسط یک متخصص فیشال ، زیبایی و طراوت را به صورت خویشهدیه دهند- افراد بنا به دلایل متفاوتی از پاکسازی پوست استفاده میکنند-در شادلین سرویس پوستی با انواع دستگاه پاکسازی صورت انجام می پذیرد-.

در حالی که بعضی ها میخواهند از شر جوش های زیر پوستی و سر سیاه خلاص شوند عده ی دیگه ای سعی بر این دارند با پاکسازی از پیری پوست خویشپیشگیری کنند و عده ای در تلاشند با این کار احساس ریلکسی و آرامش را تجربه کنند-.

فیشیال یا پاکسازی صورت یکی از بروزترین متدهای نگهداری از پوست میباشد که با مراحل مختلف در نهایت جوانی و زیبایی را جهت شما به ارمغان میاورد- ما در سالن Abrootoزیبایی  با ارائه سرویس در لاین های مختلف نگهداری از پوست این امکان را داریم تا با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد مراقبتی پوست لبخند رضایت را بر روی لب های شما بیاوریم-.

فواید پاکسازی

پاکسازی پوست آلودگی های ناشی از محیط را از پوست های شما زدوده ،منافذ باز پوست را تمیز ،سلول های مرده پوست را لایه برداری و هچنین مشکلات رایج پوستی را از بین بردن میکند-.

این مراحل چندگانه در نهایت موجب جوانسازی و تغذیه پوست صورت میشود- فیشیال پوست یک روش مراقبتی ودرمانی از پوست هست که در اسپاها و مراکز آرایشی صورت میگیرد -.

پاکسازی صورت و یا همان فیشال پوست دلیل افزایش جریان یا همان گردش خون زیر پوست صورت ،جلوگیری از چروک و حتی افتادگی پوست صورت ،سفت شدن پوست،باعث برداشته شدن لایه های کدر کراتینی روی سطح پوست ،تنظیم چربی سطح پوست، آبرسانی و مرطوب نمودن پوست و در نهایت کمک به بی اثر کردن الودگی های ناشی از محیط بر روی سطح پوست شما میشود-.

زمان پاکسازی پوست

پاکسازی پوست نخستین مرحله و درواقع گام بنیادی نگهداری از پوست و زیبایی آن هست  پاک‌سازی پوست سطوح مختلفی دارد و به همین دلیل باید جهت هر اقدام، نوعی از زمان‌بندی تعریف شود-.

تشخیص زمان پاکسازی پوست

این‌که پوستتان در چه حال است، در درجه‌ی اول از ظاهر آن پیداست- از هر ماده و روشی که جهت پاکسازی پوست استفاده کرده باشید، اثر آن تا مدت معینی بر پوست معلوم هست و به مرور این اثر از بین می‌رود و نیاز به تجدید دارد-.

نکته‌ی دیگر این هست که برخی از سطوح و روش‌های پاک‌سازی باید به صورت روزانه انجام شوند- برخی دیگر از روش‌ها را باید جهت نمونه به صورت هفتگی یا ماهانه یا حتی هرچندماه یک‌بار انجام داد- جهت این کار بهتر هست از یک متخصص پوست نیز مشورت بگیرید-.

بیشتر بدانیم از : کراتینه کردن مو در سالن Abrootoزیبایی

پاک سازی هفتگی در منزل یا آرایشگاه

پوست دائما در حال تجدید و بازسازی هست و سلول‌های مرده‌ای بر روی آن به جا می‌ماند که تنها با کمک لایه‌بردارها و اسکراب‌های مخصوص برطرف می‌شود- جهت این کار بهتر هست همیشه یک ماده لایه‌بردار مناسب پوست خویشدر منزل داشته باشید و هفته‌ای یک الی دوبار از آن استفاده کنید-.

زمانی که قصد دارید از منزل خارج شوید، اصلا جهت استفاده از اسکراب مناسب نیست زیرا پوست پس از لایه‌برداری زیاد حساس هست و قرار گرفتن در معرض نور خورشید و هوای آلوده به آن آسیب بیشتری می‌زند- بنابراین بهتر هست روز تعطیل یا شب‌هنگام را جهت این کار انتخاب کنید-.

اگر در سالن Abrootoاقدام به لایه‌برداری و پاکسازی پوست می‌کنید نیز باید مراقبت‌هایی انجام دهید- حتما کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده پس از آن استفاده کنید- ضمنا بهتر هست به سرعت به منزل بروید و مدت زیادی پس از لایه‌برداری بیرون نمانید-.

در زمان پاکسازی چه اتفاقاتی بر روی پوست شما صورت میگیرد؟

قبل از هر عملیات پاکسازی صورت لازم هست با یک متخصص فیشال صورت مشاوره کنید تا بهترین روش پاکسازی و به کار گیری مواد لازم را براساس نوع پوست و مشکلات پوستی شما ارائه دهند این مشاوره پوستی با یک متخصص به این دلیل هست که مقدار چربی که پوست هر شخص ایجاد می  بشود  متفاوت هست ولی به طور کلی مراحل پاکسازی به شرح زیر است:

  • پاکسازی صورت :

در این مرحله به وسیله اسفنج یا پد مخصوص بهمراه یک پاک کننده ی قوی سعی بر پاکسازی پوست از آلودگی های ناشی از محیط و نیز لوازم آرایشی که درون منافذ باز پوست شما جا خوش کرده اند میکنیم، بعد یه وسیله یک حوله صورت را خشک نموده و آماده ی مرحله بعدی جهت پاکسازی پوست میشویم-.

در بعضی از موارد این کار پاکسازی جهت بار دوم و به منظور  اطمینان بیشتر از پاک شدن تمام آلودگی ها انجام میشود و در نهایت به وسیله انداختن نور بر روی صورت و یا ذره بین از درست بودن مراحل پاکسازی مطمئن میشویم-.

پاکسازی روزانه

بهداشت مناسب پوست و مراقبت‌های روزانه و شبانه از جمله اقدامات اساسی و اولیه جهت سلامت و زیبایی آن هست  جهت این‌کار حتما باید دست کم روزی یک مرتبه صورت خویشرا با شوینده و پاک کننده‌ی مناسب بشویید-.

هرگز شب را با مواد آرایشی بر روی پوست به صبح نرسانید- شب، هنگام تجدید و بازسازی پوست هست و وجود آلودگی‌ها و چربی‌ها این روند را با مشکل مواجه ساخته و پوست شما را بیمار می‌کند-.

اگر از منزل خارج نشده‌اید، بهترین زمان شست‌وشوی پوست پیش از خواب هست اما اگر بیرون از منزل بوده‌اید، بهتر هست پاکسازی پوست را به محض ورود به منزل انجام دهید تا آلاینده‌های بیرون دراولین فرصت از سطح پوست پاک شوند و به عمق آن نفوذ نکنند-.

می‌توانید جهت پاک‌سازی در منزل، از مواد طبیعی موجود مثل لیمو، جوش شیرین، ماست، محلول سرکه‌ی سیب، انواع ماسک میوه و مانند آن نیز استفاده کنید تا ضمن پاکسازی پوستتان، آن را آب‌رسانی و ویتامین‌رسانی کنید-.

  • بخار دادن به پوست صورت:

اگر شما دارای پوست زیاد حساسی باشد قطعا متخصص فیشیال از این روش جهت پاکسازی پوست شما استفاده نخواهد  بشود  اما به طور کلی این روش دلیل خارج کردن جوش های زیر پوستی و سر سیاه پوست شما خواهد شد-بعد از اتمام این دوره وارد مرحله بعدی از فیشیال خواهیم شد-.

  • لایه برداری صورت :

بسته به اینکه شما از چه مرکز زیبایی جهت این کار استفاده میکنید ،متخصص پاکسازی شما باید بعد از اتمام دو مرحله قبل عملیات لایه برداری را با استفاده از اسکراب و کرم های مخصوص که شامل آنزیم ها و اسید های مخصوص این کار هستند به منظور لایه برداری پوست های مرده انجام دهند-.

با سرویس سالن Abrootoزنانه آشنا شوید!

  • استخراج:

در این مرحله از پاکسازی صورت به وسیله یک ابزار مخصوص یا در بعضی از موارد به وسیله دست جوش های سر سیاه و جوش های زیر پوستی را با فشار ملایم جوری که به پوست شما آسیبی وارد نشود خارج میکنیم- این مرحله مرحله نهایی جهت خارج کردن پوست های مرده و چربی های موجود بر روی پوست شماست-.

  • ماساژصورت :

یکی از لذت بخش ترین مراحل ماساژ صورت میباشد زیرا در این مرحله تمام خستگی شما با ماساژی ملایم از پوست صورت شما خارج شده و در نهایت دلیل افزایش گردش خون زیر پوست صورت شما خواهد شد در نتیجه شادابی و زیبایی خاصی را به صورت شما هدیه میدهد-.

مراحل کامل فیشال صورت

  • گذاشتن ماسک:

تمامی این مراحل پاکسازی در مدت ۶۰ دقیقه صورت میگیرد و در نهایت به وسیله یک کرم مرطوب کننده و کرم ضد آفتاب مراحل پاکسازی به پایان میرسد-بهترین و ایده آل ترین بازه ی زمانی جهت تکرار عملیات پاکسازی ماهی یکبار میباشد اگرچه این یک نسخه واحد جهت تمامی افراد نیست و بسته به پوست شما ممکن هست متفاوت باشد-توصیه ما این هست اگر پوستی حساس دارید و یا از آکنه پوستی رنج میبرید عملیات پاکسازی پوست را به طور مداوم تکرار کنید تا نتیجه معجزه آسای آن را ببینید-.

پاکسازی پوست به این روش  در حقیقت یک روش آسان واولیه جهت از بین بردن لک های پوستی هست اگر شما از مشکلات جدی و شدید پوستی رنج میبرید باید به این نکته اشاره کنیم که پاکسازی پوست اگرچه دلیل بهتر شدن وضعیت پوست شما خواهد شد اما توانایی حل مشکلات شدید پوستی نظیر سوختگی ،چروک و جوش های شدید پوستی را نداشته و بهتر هست با مراجعه به دکتر روش درمانی مناسب جهت این قبیل مشکلات را دریافت کنید-.

بیشتر بدانیم از : پدیکور در سالن Abrootoزیبایی

آیا پاکسازی پوست جهت آقایان هم مناسب است؟

بله تعجب نکنید ،فیشیال یا همان پاکسازی پوست جهت آقایان هم امکان پذیر هست اما با این تفاوت که مواد مورد استفاده جهت آقایون از فروملاسیون متفاوتی هست و معمولا مشکلات پوستی ناشی از اصلاح صورت و حساسیت های پوستی را برطرف میکند-.

در نهایت سخن آخر این که جهت اینکه همیشه حس زنده بودن و جوانی را تجربه کنید مراقب پوست های زیبای خودتان باشید اگر چه این روزها تنوع در محصولات پوستی زیاد هست با شناخت مناسب از نوع پوست خویشاز محصولات مراقبتی پوست مناسب استفاده کنید -.

خدمات پاکسازی پوست در abrootoo

رابر ماسک ذغال

  • از بین بردن لایه های شاخی پوست

رفع سموم و إلودگی های پوست

پاکسازی عمقی منافذ پوست

کوچک کردن منافذ باز

شفاف کننده و صاف کننده پوست

آبرسان و لیفتینگ

طراوت و شادابی

ماسک ویتامین C

  • آنتی اکسیدان قوی

رفع رادیکال های آزاد

رفع لک ها و التهاب سوختگی

شفاف کننده و از بین بردن کدری

باز سازی کننده

خنک کننده و لیفتینگ

طراوت و شادابی

دستگاه پاکسازی صورت

ماساژ صورت با آیس گلوب :

  • کاهش فوری پف زیر چشم

تحریک گردش خون

کاهش قرمزی و التهاب

تخلیه سیستم لنفاوی

اکسیژن رسانی به پوست

تحریک عضلات و اعصاب صورت

افزایش تولید کلاژن و الاستین

کمک به کاهش میگرن و سر درد

abrootoo کلیه نیازهای زیبایی و آرایشی خانم ها را به بهترین شکل ممکن و منصفانه ترین قیمت در محیطی آرام و لوکس توسط آرایشگران مجرب و با انگیزه برآورده مینماید – اولویت ما کیفیت ارایه خدمات، توجه به سلیقه شما و حس و حال خوب شما مشتریان عزیز میباشد-.

در این مجموعه انواع سرویس شامل  آرایش عروس ، هاشور ابرو ، لیفت ابرو ، کاشت مژه ، پاکسازی صورت ، کراتینه مو و پدیکور با بالاترین کیفیت انجام میگیرد-.

بهترین پاک کننده صورت در خانه چیست؟

شکر یک ماده عالی جهت نگهداری از پوست هست که به راحتی در هر خانه ای موجود هست  شکر می تواند به آرامی پوست شما را لایه برداری و تمیز کند، تنها کاری که شما باید انجام دهید ترکیب قند یا شکر با مقدار کمی آب یا روغن هست  بعد این ترکیب را با حرکت دورانی روی صورت خویشماساژ دهید و با آب بشویید.

آیا گلاب یا رز واتر پاک کننده مناسبی جهت پوست است؟

گلاب به حفظ تعادل pH پوست کمک می  بشود  و نیز کنترل کننده چربی پوست میباشد -.

آیا واقعاً برس پاک کننده صورت جهت پاکسازی صورت مناسب است؟

برس های تمیز کننده می توانند با کمک به از بین بردن سموم اضافی، که درمان آکنه کمک کنند- شما فقط باید یک برس مناسب را انتخاب کنید تا با آن کار کنید- برس های پاک کننده می تواند دلیل تحریک پوست صورت شود، منجر به ورود باکتری های بیشتر به منافذ پوست شود- بنابراین نوع انتخاب و نحوه استفاده از آن ها حائز اهمیت زیادی هست.