آرایشگر دائم صورت

آموزش آرایشگری دائم صورت

طراحی رژلب و خط لب

تاتوی چشم و لبها
ریموو تتو دائم صورت

ریموو یکی دیگر ازموارد آموزش آرایش دائم و اخذ مدرک فنی حرفه ای هست که زیاد مورد توجه خانم ها جوان و یا حتی میانسال قرار گرفته هست و بین کارهای آرایشی از اهمیت ویژه ای برخوردار هست که به همین منظور افرادی که به دنبال کسب درآمد بالا هستند تحت آموزش قرار گرفته و به اخذ مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای نائل می شوند.

درآمد تاتوی ابرو

یکی دیگر از شاخه های آموزش آرایش دایم و اخذ مدرک فنی حرفه ای انجام آموزش تاتو هست که شامل تاتوی ابرو وتتوی لب و چشم  می  بشود که پس از گذراندن دوره های آموزشی و آزمون و اخذ مدرک میتوان با همکاری و تحت نظارت متخصصان مجرب به کار در این رشته پرداخت و به درآمدهای بالایی دست یافت.

آرایشگری شغلی پردرآمد

یکی از مشاغل پر درآمد در سطح دنیا آرایشگری میباشد و اگر یک نگاه مختصر به این حرفه بیندازیم خواهیم دید که مردم یک جامعه در هر حالتی به آرایشگر نیاز دارند در شادی و غم و شرایط متفاوت مانند مسافرت ویا هر موقعیت دیگر، لذا با توجه به این موضوع آموزش آرایش دائم و اخذ مدرک فنی حرفه ای جایگاهی ویژه نزد جامعه یافته هست و از اهمیت بالایی برخوردار است.

آموزشگاه و آموزش آرایشگری زنانه

آموزش آرایش دائم و اخذ مدرک فنی حرفه ای در  آموزشگاه های آرایشگری زنانه و اخذ مدرک فنی حرفه ای و احداث یک سالن و سالن وست و نگهداری های زیبایی به لحاظ اقتصادی زیاد پردرآمد هست و میتواند انسان را به استقلال مالی برساند.

اعطای مدرک فنی حرفه ای

درآموزشگاه های آرایشگری زنانه در جهت آموزش آرایش دائم و اخذ مدرک فنی حرفه ای به آموزش و استخدام نیز مبادرت میگردد و سرویس حرفه ای ارائه داده می  بشود و درآمدزایی بالایی هم داردبه شرح زیر میباشد.:

  • آموزش آرایشگری زنانه ، آموزش آرایش دائم ، آموزش تاتوی ابرو ، آموزش تاتوی هاشور،
  • آموزش میکروبلیدینگ ابرو ، آموزش میکروبلیدینگ فیبروز ، آموزش میکروبلیدینگ
  • آموزش تاتوی ابرو و بدن ، آموزش کاشت مژه ، آموزش کاشت ابرو
  • اخذ مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم ، مدرک مربیگری آرایش دائم ، مدرک بین المللی آرایش دائم
    استخدام و شروع کارو کسب درآمد زیرنظر مربیان دلسوز و مجرب آموزشگاه

آرایش دائم

هم اکنون روش میکروپیگمنتیشن طرفدار های فراوانی پیدا کرده هست که نام دیگر این روش آرایش دائم میباشد-در آرایش دائم شما دیگر نیازی نیست که نگران زیبایی چهره باشید چرا که آرایش دائم یک زیبایی همیشگی را به شما هدیه می دهد-.

در آرایش دائم یکی از موادی که انجام آن را سخت می  بشود  درد ناشی از انجام آرایش دائم میباشد اما با توجه به این که فرایند آرایش دائم در یک مساحت کم صورت می گیرد لذا درد آن کم تر هست و شخصی که به دنبال زیبایی می رود باید این موارد را نیز تحمل کند-.

در روش آرایش دائم شما هیچ وقت آن دردی که در هنگام تاتو به روش سنتی تجربه کرده اید را تجربه نخواهید  بشود  و هم چنین در این روش دیگر شاهد یک کادر به دور ابرو ها نخواهید بود چرا که در آرایش دائم رنگ دانه ها در جهت رویش مو به پوست تزریق می  بشود که شما می توانید در آرایش دائم شاهد یک فرایند بی نظیر باشید-.

در آرایش دائم التهاب و قرمزی و حتی خون ریزی کمتری نسبت به روش تاتو سنتی دارد که همین یکی از مزیت های بزرگ آرایش دائم محسوب بشود روش آرایش دائم جهت هر سنی مناسب میباشد که به راحتی می تواند مشکلات قرینه نبودن لب و ابرو را جهت شما حل کند-.

از آرایش دائم در موارد متفاوت نظیر حجیم تر کردن لب ها ، قرینه کردن لب ها ، قرینه کردن و پر پشت کردن ابرو ها و هم چنین جهت یک خط چشم دائم بهره بردهبشود روش آرایش دائم در ابرو ها به کسانی که دچار ریزش موی ابرو شده اند به شدت کمک می  بشود  و دلیل می  بشود که یک ابروی متناسب با صورت خویشرا داشته باشند و تا حدودی ریزش موی ابرو را مخفی کنند.

-آرایش دائم به زیباییی افرادی که به مواد آرایشی حساسیت دارند نیز کمک می  بشود  زیرا رنگدانه های بهره برده شده در آرایش دائم ضد حساسیت می باشند.

آیا می‌خواهید هر روز با خط چشم، ابرو و لب‌های کاملا آراسته از خواب بیدار شوید؟ هر نوع صورت آرایشی..

شما تازه از تخت بیرون آمده اید- مو‌های سشوار کشیده‌تان دست نخورده هست.

به احتمال زیاد، شما قبلا در مورد میکرو‌بلیدینگ شنیده اید- به لطف علاقه چشم‌گیر به خط ابرو در طول چند سال گذشته، روش تتو ابرو عملا جریان اصلی پیدا کرده هست.

اما خط ابرو فقط آغاز کار هست  هنرمندان آرایشی و بهداشتی نیز کک‌و‌مک، رنگ لب و موارد دیگر را تتو می‌کنند که بیدار شدن با چهره ای کاملا آرایش شده را حتی در این‌جا در سال 2019 امکان‌پذیر می‌سازد-.

اما با رواج جوهر آرایشی، یاد‌آوری این نکته ضروری هست که اصطلاح اصلی در آرایش نیمه‌دائمی، «دائمی» هست.

Kendra Bray، صاحب سالن زیبایی Better Brows & Beauty در شهر نیویورک می‌خندد و می‌گوید: «مشتریان وارد می‌شوند و گفته اند : ” منبه هیچ عنوان بدن خویشرا خال‌کوبی نمی‌کنم”، و در ذهن من “شما می‌دانید که در حال حاضر صورت خویشرا خال‌کوبی می‌کنید” می‌گذرد».

در این قسمت، تمام چیز‌هایی که باید قبل از لحظه برخورد سوزن با صورت خویشباید در مورد میکرو‌بلیدینگ، بلاشینگ لب، تتوی قرمز، تتوی خط چشم، تتوی کک‌و‌مک و پنهان‌سازی جای زخم بدانید آورده شده هست.

آرایش دائم پوست صورت زنانه

1- میکرو‌بلیدینگ

چطور عمل می‌کند؟

میکرو‌بلیدینگ، محبوب‌ترین شکل آرایش دائمی، نامی تجملی جهت تتوی ابرو هست  به جای ابرو‌های تیره شوکه‌کننده‌ای که ممکن هست در اعضای Silent Generation دیده باشید روش جدید، خطوط باریک منحصر‌به‌فرد را جهت داشتن چهره طبیعی شبیه‌سازی می‌نماید-. تتو‌کاران آرایشی جهت گذاشتن ماده رنگی به طور مستقیم در زیر پوست از قلم فوق العاده ظریف استفاده می‌کنند-.

هم‌چنین، ممکن هست نام‌هایی مانند فیزرینگ یا میکرو‌شیدینگ ابرو را بشنوید- Bray می‌گوید: «مردم جهت اهداف بازار‌یابی ادعا می‌کنند تکنیک‌های مختلفی دارند،»-.

تکنیک‌های دیگر هنوز زیر چتر خطوط باریک با ظاهر طبیعی قرار دارند و قسمت مهم این هست که قبل از رزرو قرار ملاقات، نمونه‌هایی از کار‌های تتو‌کار را مطالعه کنید و مطمئن شوید که طرفدار این مدل‌ها هستید-.

حتی اگر تصمیم دارید پیش یک تتوکار آرایشی بدون مدرک پزشکی بروید، با متخصص پوست خویشصحبت کنید تا مطمئن شوید پوست شما قابلیت تتو دارد- Bray جهت مشتریانی که پوست چرب دارند یا دارای منافذ بزرگ پوستی هستند این کار را انجام نمی‌دهد- .

او می‌گوید: «میکرو‌بلیدینگ فقط وقتی عالی به نظر می‌رسد که بتوانید به جزئیات خوب دست یابید»- .«افرادی که پوست چرب دارند با خطوط تازه‌ای که جهت دست‌یابی به یک ظاهر طبیعی نیاز دارند، بهبود نمی‌یابند»-.

2- بلاشینگ لب

در طول روند آرایش دائمی لب، روی لب‌های خانم جوان با سوزن رنگ صورتی زده می‌شود- زیاد نزدیک- عمق کم زمینه-.

چه‌طور عمل می‌کند؟

تتوی لب ممکن هست تصویر یک خانم بزرگ تجملی با خط لب دائمی را به ذهن بسپارد که به نظر نمی‌رسدبه هیچ عنوان لب‌هایش را پر کند- اما طبق گفته‌های Bray، این روش به شکل فعلی اصلاح شده هست که به عنوان بلاشینگ لب یا تینتینگ لب شناخته می‌شود- تتو یک شست‌وشوی ساده با رنگ خالص در کل لب هست.

Bray با سایه طبیعی لب مشتری‌های خویشکار می  بشود  تا یک لایه رنگ کمی عمیق‌تر اضافه کند- نتیجه نهایی باید شبیه لب تیره و گزیده شده باشد – نوعی رنگ ظریف که به نظر می‌رسد شما فقط یک جلسه آرایش داشته‌اید-.

Bray بلاشینگ لب را در مقایسه با سایر تتو‌های آرایشی دائمی به عنوان یک فرایند «قوی‌تر» توصیف می‌کند-. «از آن‌جایی که پوست لب مانند سایر بخش‌های پوست رنگ را حفظ نمی‌کند، برخی از مشتریان به دو یا سه بار اصلاح نیاز دارند»-.

این فرایند به کار چه کسانی می‌آید؟

افرادی که عاشق ظاهر لب تیره هستند و تحمل درد بالایی دارند-.

3- خط چشم دائمی

چه‌طور عمل می‌کند؟

تتو‌‌های خط چشم در داخل یا بالای خط مژه قرار می‌گیرند تا ظاهری پر‌تر به مژه‌ها بدهند-.

Bray دو نوع تتوی خطی انجام می‌دهد: تتوی سنتی خط چشم و تقویت خط مژه- تتوی سنتی درست بالای خط مژه قرار می‌گیرد و اثر خط چشم مشخصی را برجای می‌گذارد-. تقویت مژه جهت ایجاد ظاهری ظریف و طبیعی در داخل مژه قرار می‌گیرد- Bray می‌گوید: « اگر آرایش نمی‌کنید، تقویت مژه دلیل می‌شود به نظر برسد انگار مژه‌های پر‌تری دارید»-.

این فرایند به کار چه کسانی می‌آید؟

شخصی که همیشه از ریمل استفاده می  بشود  و بدون داشتن خط چشم مایع از خانه خارج نمی‌شود-.

چه مدت ماندگار است؟

بلاشینگ لب حدود 12 تا 18 ماه ماندگاری دارد-.

4- پنهان‌سازی جای زخم

چه‌طور عمل می‌کند؟

پنهان‌سازی جای زخم، تتوی پوست با رنگ گوشت جهت پوشاندن جای زخم هست  مشهور‌ترین استفاده  جهت اسکار‌های ماستکتومی است، اگر‌چه تتو‌کاران می‌توانند انواع مختلفی از زخم‌ها، ترک‌های پوستی یا اسکار آکنه را بپوشانند-.

Bossavy کار خویشرا با ارزیابی جای زخم و ترکیب رنگ سفارشی جهت مطابقت دقیق با پوست متقاضی آغاز می‌کند- او رنگ را در لایه‌های ریز کم‌تر از یک میلی‌متر زیر سطح پوست می‌کارد-. محصول نهایی دو تا سه جلسه به طول می‌انجامد که با فاصله پنج تا شش هفته برنامه‌‌ریزی می‌شود تا بین هر جلسه فرصت بهبود باشد-.

این فرایند به کار چه کسانی می‌آید؟

هرکسی که جای زخم‌هایش از رنگ طبیعی پوستش کم‌رنگ‌تر باشد، به طور کلی گزینه خوبی جهت این فرایند هست  این روش درمانی در اسکار‌هایی که قهوه‌ای، بنفش یا قرمز هستند به خوبی عمل نمی‌کند- در این صورت، ابتدا باید درمان با لیزر و سپید‌کننده قبل از پنهان‌سازی اسکار انجام شود-.

در حالی که این روش درمانی بر روی اسکار‌های هایپرتروفید به خوبی عمل می‌کند، اسکار‌های کلوئیدی مناسب این روش درمانی نیستند-.

جای زخم (یا ترک پوستی) نیز باید به طور کامل بهبود یابد (معمولا هشت تا 12 ماه طول می‌کشد)، بنا‌بر‌این، هرگونه قرمزی باقی‌مانده یا رنگ بنفش کاملا محو شده و از بین رفته و ناحیه مورد‌نظر را با اختلال در تولید ملانین رو‌به‌رو می‌کند-.

Bossavy توضیح می‌دهد: «از آن‌جا که من در یک روش با بافت و رنگ سر و کار دارم، این امر به ویژه در مورد ترک‌های پوستی که نه تنها ملانین خویشرا از دست داده‌اند بلکه کلاژن و الاستین آن‌ها را نیز از دست رفته است، زیاد خوب عمل می‌کند»-.

افرادی که دارای لکه‌های هیپوپیگمنتیشن هستند نیز باز هم به دلیل وجود لکه‌های پوستی کم‌رنگ‌تر از رنگ کلی پوستشان معمولا گزینه خوبی می‌باشند- غالبا این‌ها در اثر آکنه یا آفتاب ایجاد می‌شوند-.

5- تتو‌های کک‌ و‌ مک

چه‌طور عمل می‌کند؟آرایش دائم پوست صورت زنانه

تتو‌های کک‌و‌مک را به عنوان خواهر کوچک سرکش صنعت آرایش دائمی در نظر بگیرید-. برخی تتو‌کاران به‌خاطر دشواری حفظ محوی نا‌هموار روی صورت آن را انجام نمی‌دهند، در حالی که بقیه معتقدند کک‌و‌مک‌ها به طور طبیعی نا‌هموار هستند-.

Bethany Wolosky، تتو‌کار آرایشی در شهر نیویورک

با کشیدن خط کک‌و‌مک با مداد خط چشم شروع می‌کند- وی بعد جهت تتوی هر کک‌و‌مک از تکنیک چسب-و-فشار که روش تتو با یک سوزن به جای دستگاه هست استفاده می  بشود  (هر کدام با حدود چهار یا پنج فشار انجام می‌شود)-.

با استفاده از رنگ رقیق‌شده، او به آرامی صورت کک‌و‌مک‌دار ایجاد می  بشود  تا این که کک‌و‌مک ملایم، طبیعی و دقیقا زیر پوست ظاهر شود- .هنگامی که اولین عبور را با سوزن تکمیل کرد، او کرم بی‌حس‌کننده را به صورت متقاضی می‌زند و دوباره وارد می‌شود تا بدون این که ناراحتی بیش‌تری ایجاد کند تتوی بزرگ‌تر یا تیره‌تر ایجاد کند-.

این فرایند به کار چه کسانی می‌آید؟

بیش‌تر مشتریان Wolosky افرادی هستند که از کودکی کک‌ومک داشته‌اند-. او می‌گوید: «آنها پیر‌تر شدند و تصمیم گرفتند از آفتاب دور بمانند، بنا‌براین، کک‌و‌مک آن‌ها از بین رفت»- «آن‌ها این ظاهر جوان را می‌خواهند بدون این که مجبور شوند زیر آفتاب بروند»-.

6- رژ‌گونه

چه‌طور عمل می‌کند؟آرایش دائم پوست صورت زنانه

هیچ‌کدام از تتوکاران حرفه‌ای که با آن‌ها صحبت کردم تتوی رژ‌گونه ندارند- Wolosky می‌گوید: «برخی از تتو‌های آرایشی بیش‌تر از سایر تتو‌ها منع دارند و رژ‌گونه یکی از این موارد است»-.

ناحیه سرخ‌شده ممکن هست به طور یک‌نواخت کم‌رنگ نشود و دلیل  بشود به نظر برسد که رژ‌گونه مخلوط‌نشده یا بد‌تر از آن، لکه‌های قرمز غیر‌یک‌نواخت دارید-.

محصولات و درمان‌های نگهداری از پوست می‌توانند دلیل محو‌شدن غیر‌یک‌نواخت یا تجزیه رنگ شوند- از آن‌جایی که خود‌داری از مصرف محصولات نگهداری از پوست غیر‌ممکن هست (چه رسد به آفتاب که نیز دلیل محو‌شدن می‌شود)، بیش‌تر تتو‌کاران حرفه‌ای رژ‌گونه دائمی را تتو نمی‌کنند-.

– روش صحیح کوتاه کردن ناخن ها

مراحل کوتاه کردن ناخن ها

ناخن های شما بازتاب کاملی از شما به عنوان یک شخص متشخص هستند-. احتمالا لازم باشد ناخن هایی بلند و رنگارنگ را جهت حضور در یک مهمانی بیارایید، یا بر عکس، جهت مواقعی مانند ورزش و یا کار کردن، ترجیح دهید ناخن های خویشرا کوتاه کنید-.

داشتن ناخن های کوتاه یا بلند، مهم نیست؛ نکته مهم این هست که آن ها را به خوبی کوتاه شده باشند و نیز تمیز، محکم و زیبا به نظر برسند-.

گرفتن ناخن نقش زیاد مهمی در بهداشت شخصی ایفا می کند-. ممکن هست ناخن گرفتن امری ساده به نظر برسد، اما در اغلب مواقع اگر به درستی انجام نشود میتواند مشکلات کوچکی مانند شکاف های ناخن یا فرو رفتگی ناخن در گوشت را جهت ما به وجود آورد- پس جهت اینکه ناخن هایی تمیز، محکم و سالم داشته باشید، قدم های زیر را به ترتیب ادامه دهید-.

قبل از هر کاری مطمئن شوید که ابزار مورد نیاز را جهت شروع کار آماده کرده اید:

1- ناخن گیر

2- سوهان ناخن

3- دستمال

4- لاک ناخن

پس از آماده کردن ابزار و رعایت این نکات، می توانید کار را شروع کنید:

1- ناخن گیرهای کوچک و متوسط و دارای تیغه با انحنای کم، جهت اصلاح ناخن های دست زیاد مناسب هستند- در عوض، ناخن گیر های بزرگ با تیغه بدون انحنا جهت ناخن های پا نوع مناسب می باشند-.

2- ناخن گیرهای خویشرا تمیز و ضد عفونی کنید- .قبل از شروع، حتما باید مطمئن شوید که ناخن گیرهای شما تمیز هستند-. ناخن گیرهای خویشرا جهت پاک کردن گرد و غبار و کثیفی های ناخواسته شستشو دهید-.

داشتن یک ناخن گیر شخصی توصیه می  بشود اما زمانی که شما و شخص یا اشخاص دیگری از ناخن گیرها به صورت مشترکی استفاده می کنید، ضدعفونی کردن ناخن گیر، قبل از شروع کار ضرورت بیشتری پیدا می کند-.

3- ناخن های خویشرا به خوبی شستشو دهید-. شما می توانید به هنگام دوش گرفتن، ناخن های خویشرا هم تمیز کنید و یا دست و پای خویشرا با صابون های ضد باکتری بشورید-.

به خوبی آن ها را با حوله خشک کنید تا آب اضافه آن پاک شود- .این مرحله نه فقط ناخن های شما را تمیز می کند، بلکه به آن ها کمک می  بشود  تا نرم تر شده و در نتیجه کوتاه کردن آنها آن ها راحت تر شود-.

4- به دنبال یک مکان با نور خوب بگردید-. شما باید گرفتن ناخن ها را در مکانی انجام دهید که نور مناسب باشد و شما به وضوح ببینید که در حال انجام چه کاری هستید-. نیز دستمال کاغذی یا سطلی آماده کنید تا بتوانید ناخن های گرفته شده را به راحتی جمع آوری کرده و دور بریزید-.

5- قبل از شروع به کار آن ها را به دقت چک کنید-. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن ها را تا حدی که اندکی از سپیدی شان دیده شود، کوتاه کنید و یا اندکی بلندتر و با سرگرد یا صاف اصلاح شوند؟ پس از اینکه به نتیجه رسیدید، ناخن گیر را باز کرده و شروع به گرفتن ناخن ها کنید-.

6- حالا که شروع کرده اید، مهم نیست که از کدام انگشت شروع کنید؛ نکته مهم این هست که ناخن گیر را به درستی بر روی ناخن ها حرکت دهید و به خوبی آنها را بچینید-.

7- ناخن گیر را در یک سمت ناخنی قرار دهید که می خواهید بگیرید-. مطمئن شوید که قسمت انحنا دار تیغه ناخن گیر را روی قسمت سپیدی ناخن قرار داده اید-.

دقت کنید که ناخن گیر را زیاد زیر ناخن قرار ندهید تا غافلگیرانه پوست دست خویشرا ببرید- .بهتر هست اهرم را به آرامی فشار دهید و چنانچه کوچکترین دردی در دستان خویشحس کردید، جای ناخن گیر را عوض کنید-.

8- اهرم را فشار دهید تا ناخن را چیده و یا به اصطلاح ناخن را بگیرد-. با دقت انحنای ناخن را جهت یک گرفتن هموار و صاف دنبال کنید-. بعد از هر گرفتن، انگشتان را چک کنید تا پوست اضافی و یا تکه ناخن آویزانی بر آنها باقی نمانده باشد-.

9- پس از اینکه ناخن های دست خویشرا به خوبی اصلاح کردید، نوبت ناخن های پا هست  بنشینید و یک سمت زانوی خویشرا بغل کنید تا به راحتی دستتان به انگشتانتان پا برسد و به آنها اشراف داشته باشید-.

اهرم ناخن گیر بزرگ خویشرا بگیرید و تیغه صاف آن را روی قسمت سپید ناخن پای خویشقرار دهید-. مطمئن شوید که ناخن گیر را به طوری قرار داده اید که پوست شما را نمی خراشد- اگر احساس ناراحتی کردید کمی جای ناخن گیر را عوض کنید-.

10- ناخن های پای خویشرا با دقت بگیرید- .سعی نکنید ناخن ها را جهت اینکه مثل شکل انگشت پا بشوند گرد بگیرید- .آن ها را صاف کوتاه کنید تا از فرو رفتن ناخن در گوشه های گوشت انگشتان پا جلوگیری کنید-.

مطمئن شوید که ناخن های پای خویشرا با یک اندازه قابل قبول و متوسط می گیرید-. به هیچ عنوان ناخن های پا را از ته کوتاه نکنید- افراط در مقدار کوتاهی ناخن ها پا، فقط دلیل درد و عذاب بیشتر در زمان رشد و فرو رفتن ناخن در گوشتبشود.

11- حالا که تمام ناخن های خویشرا کوتاه کردید، با استفاده از سوهان ناخن هر سطح غیر هموار و خشنی که در ناخن های خویشحس می کنید، صاف و یک دست نمائید- .

شما می توانید از سوهان ناخن، بعدها نیز استفاده کنید تا شکل ناخن خویشرا مورد توازن قرار دهید- زمانی که سوهان می کشید این کار را در یک جهت انجام دهید؛ از یک گوشه شروع و به سمت دیگر ناخن تان حرکت کنید-.

12- کمی مرطوب کننده به دست های خویشبزنید و با مواد شوینده انگشتان خویشرا بشوئید تا پوست شاخی (پوست سپید کنار ناخن) را مرطوب نگه دارید-. پوست شاخی بافتی هست که صفحه ناخن (ناخن اصلی) را در قسمت پایه و اتصال به پوست و گوشت، می پوشاند-.

نکات و هشدار ها:

““ اگر در هنگام گرفتن ناخن، انگشتان دست یا پای خویشرا مجروح کردید، با استفاده از یک دستمال کاغذی تمیز یا تکه ای پنبه محل جراحت را به آرامی فشار دهید تا خونریزی متوقف شود-.

““ اگر شما ناخن های ضعیف یا شکننده دارید، توصیه می  بشود با استفاده از لاک بی رنگ آن ها را لاک بزنید تا به آن ها مقاومت بیشتر بدهید و از شکنندگی آن ها جلوگیری کنید-.

““ از خوردن ناخن اجتناب کنید زیرا این کار می تواند منجر به شکننده شدن ناخن ها شده و دلیل کنده شدن قسمتی از ناخنبشود  اگر می خواهید ناخن های سالمی داشته باشید این عادت بد را کنار بگذارید-.

““ زمان شستشوی ظروف و یا حمل مواد شیمیایی حتما از دستکش های پلاستیکی استفاده نمایید تا از ناخن های خویشمحافظت کنید-.

““ کفش های تنگ نپوشید، این مساله دلیل بروز فشار بر روی انگشتان پای شما می  بشود و به زودی دلیل فرو رفتن ناخن در گوشت و مشکلات پابشود.

– به هنگام استفاده از مواد سخت کننده ناخن مانند فرمالدهید یا تولوئن سولفونامید، مراقب باشید؛ چرا که این مواد ممکن هست دلیل ناراحتی پوست شوند-.

فهرست
Call Now Button